Relacja z Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Ulicznej w Zielonej Górze (14–15.05.2016)
Autorstwo / redakcja: Stowarzyszenie Reprezentacja Polski Bezdomnych, TvZG.pl   
piątek, 20 maja 2016 10:34

W dniach 14–15 maja 2016 w Zielonej Górze już po raz drugi odbyły się XIV Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych. Nasza piłkarska drużyna — Brat Albert Wrocław — w klasyfikacji końcowej zajęła 9. miejsce (na 16 ekip). Dziękujemy za organizację tego wydarzenia, grę zawodników, doping kibiców i dobrą pogodę!

Brat Albert Wrocław na XIV Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych w Zielonej Górze (14-15.05.2016)

Jak pisze portal ZielonaGora.naszemiasto.pl — "na zielonogórskim placu Bohaterów królowała piłka nożna w efektownym, najbardziej dynamicznym wydaniu. Kilkanaście zespołów z całego kraju walczyło o tytuł najlepszej drużyny. Jak na mistrzostwa rangi mistrzowskiej, ceremonia otwarcia była godna, z wciągnięciem flagi państwowej na maszt i odegraniem Mazurka Dąbrowskiego. Przedstawiciele zawodników wręczyli kwiaty paniom, które działały na rzecz tych mistrzostw. Rozegrano także mecz towarzyski, w którym zmierzyły się reprezentacje urzędów z Zielonej Góry i ksiądz Stanisław z reprezentacją Polski bezdomnych. Dopiero karne zadecydowały, że zwycięzcami zostali piłkarze z orzełkiem na piersiach. Ekipa z Zielonej Góry zadziwiła obserwatorów prezentowanym poziomem".

Klasyfikacja końcowa:

1. Nowy Dworek I

2. Monar Nowolipsk

3. Zakład Poprawczy Studzieniec

4. OTU Cibórz

5. Monar Luta

6. Nowy Dworek II

7. Monar Dębowiec

8. Caritas Serce Warszawa

9. Brat Albert Wrocław

10. Monar Milejowice

11. Hostel Kraków

12. Powrót z U Częstochowa

13. Monar Rożnowice

14. GTCh Katowice

15. Ośrodek Poznań

Więcej w materiale Telewizji Zielona Góra:

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online

fot. Monar Dębowiec

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online

Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych

14-15 maja 2016 r. po raz drugi odbyły się w Zielonej Górze Mistrzostwa Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Osób Bezdomnych i Środowisk Trzeźwościowych.
Nasza piłkarska drużyna spisała się bardzo dobrze, walczyli do ostatniej kropli potu i na 16 drużyn zajęliśmy 7 miejsce. Powtórzyliśmy sukces z ostatnich Mistrzostw.
W składzie drużyny wystąpili nasi dzielni chłopcy:Radek, Damian, Adam, Adrian, Paweł, Rafał.
Radek i Damian dostali się do Kadry Polskiej i dzięki tej kwalifikacji dzielni piłkarze z Dębowca pojadą na MISTRZOSTWA ŚWIATA do Glasgow. Jesteśmy bardzo dumni z takich zawodników, oby tak dalej. Dzięki temu, że jesteśmy trzeźwi osiągamy wiele sukcesów - to jeden z nich!
Oczywiście nie można zapomnieć o pięknym i najgłośniejszym dopingu kibicowskim. Wielkie podziękowania za wsparcie naszych piłkarzy, dzięki waszemu wsparciu nasi piłkarze dali z siebie wszystko.
Dziękujemy za wsparcie wszystkim, a w szczególności:
Łukaszowi, Krzyśkowi, Tomkowi, Rafałowi, Beacie, Ewelinie, Grześkowi, Dawidowi, Grześkowi, Arielowi, Marcinowi.
Dziękujemy Wam za takie wspaniałe wsparcie, bez Waszej pomocy mogło by być ciężej!

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->