Pani Aurelia ze Schroniska św. Brata Alberta przy ul. Strzegomskiej
Autorstwo / redakcja: Schronisko dla Kobiet i Matek z Dziećmi we Wrocławiu   
wtorek, 07 czerwca 2016 14:07

Jeśli możesz, to pomóż… Pani Aurelia mieszka u nas od 3 lat. W tym roku otrzymała mieszkanie do remontu, na które czekała od kilku lat. W tym roku dowiedziała się, że ma nowotwór złośliwy płuca. Na remont mieszkania ma 6 miesięcy, mieszkanie ma 28 m², do zrobienia jest elektryka, hydraulika, ogrzewanie — są to prace dla specjalistów, na których naszą panią Aurelię po prostu nie stać.

Trzeba wymienić okno i drzwi wejściowe. Koszt remontu wyliczony jest na 15.000 zł. Nie może teraz iść do pracy, bo czeka ją długa chemioterapia. Ma szansę na swój dom i „święty spokój”, intymność, które są tak potrzebne w chorobie i zdrowieniu, ale bariera finansowa jest nie do przeskoczenia. Mieszkanko jest malutkie, ale wymarzone i byłoby ogromną nadzieją na przyszłość — czymś, o co warto powalczyć, kiedy brakuje sił i optymizmu.

Jeśli jest ktoś, kto może pomóc naszej pani Aurelii — podejmie się wykonania remontu lub może wspomóc ją finansowo — to bardzo prosimy o kontakt ze Schroniskiem. Datki można wpłacać na konto Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta z dopiskiem „Na remont dla Aurelii”. Nr konta w PKO BP: 87 1020 5242 0000 2502 0151 6897. Każda pomoc będzie nieocenionym darem i odruchem serca na potrzeby drugiego człowieka.

Pani Aurelia wśród kwiatów w Schronisku na Strzegomskiej

Jeżeli możesz pomóc Pani Aurelii, prosimy Cię o wsparcie dla Niej:

Przelew online

 

Prosimy również o rozważanie udostępniania tego apelu w serwisach społecznościowych:

PANI AURELIA... Więcej na: www.BratAlbert.wroclaw.pl/?option=com_content&view=article&id=1382&catid=59&Itemid=83 Jeśli...

Opublikowany przez Schronisko św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z Dziećmi na 7 czerwca 2016

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->