Fragmenty występu Gloria Salvatori w Schronisku dla Kobiet i Matek z Dziećmi (04.02.2017)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
piątek, 06 stycznia 2017 11:15

W zimowy wieczór 4 lutego 2017 wrocławskie Schronisko św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z Dziećmi gościło chór mieszany Gloria Salvatori działający na co dzień w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela na Wojszycach. Prezentujemy fragmenty koncertu zarejestrowane przez Cinema Albert Productions:

 
 

Chór mieszany Gloria Salvatori zaśpiewał 4 lutego 2017 w Schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet i Matek z Dziećmi we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej.

Słowa chwały i radości rozbrzmiewały na cztery głosy, a z sali towarzyszył im, początkowo nieśmiały a z czasem mocniejszy, chór głosów mieszkanek. – Na dwa chóry wykonaliśmy wybrane polskie kolędy i pastorałki. Koncert zakończyło wzruszające, wyśpiewane z głębi serc „Bóg się rodzi” – wspominają chórzyści.

To był piękny, rozśpiewany wieczór, który przyniósł wiele radości i mieszkankom i chórzystom. I przedłużył nam wszystkim czas kolędowania. Cieszymy się, że w rozpoczętym Rok Brata Alberta mogliśmy bożonarodzeniową radością podzielić się jak chlebem z podopiecznymi Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Dodajmy, że tydzień wcześniej z podobnym koncertem Chór Gloria Salvatori – z parafii pw. Najświętszego Zbawiciela na wrocławskich Wojszycach – wystąpił w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn przy ul. bp. Bogedaina 5.

   

Źródła:

Cinema Albert Producions

www.wroclaw.gosc.pl/doc/3687222.Z-muzyka-u-Brata-Alberta

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->