Ogólnopolska akcja społeczna #WymianaCiepła
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 23 stycznia 2017 15:57

Wyrażamy wielkie uznanie i wdzięczność dla Wrocławskiego Domu Literatury, Teatru Capitol i wszystkich instytucji i firm, które włączyły się do ogólnopolskiej, spontanicznej akcji Wymiana Ciepła. We Wrocławiu wieszaki z ciepłą odzieżą stanęły m. in. w Przejściu Garncarskim 2 i przy ul. Piłsudskiego 67. Można tam zostawić zbędne zimowe ubranie i w ten sposób pomóc potrzebującym.

Organizatorzy piszą: „Kurtki, płaszcze, polary, swetry, szaliki, czapki. Prosty pomysł, prawda? Mamy nadzieję, że dzięki Wam zadziała <3 #wymianaciepła

Chcesz pomóc? Przynieś czyste i niezniszczone ubranie i zostaw na wieszaku. Czapki, szaliki, rękawiczki możesz zostawić w skrzyni pod wieszakiem. Ubrania dla dorosłych i dla dzieci, we wszystkich rozmiarach.

Na noc pracownicy klubu PROZA będą chować wieszak do środka, aby ubrania nie zamokły. Wszyscy, którzy marzną i potrzebują ciepłej odzieży są tutaj mile widziani. Wystarczy przyjść, podejść do wieszaka, wybrać coś dla siebie i wybraną rzecz bezpłatnie zabrać ze sobą. Jeśli akcja się przyjmie wieszak będzie stał aż do wiosny, a może i przez cały rok. Niezależnie od pory roku zawsze przecież warto się podzielić rzeczami, których już nie nosimy, a które mogą jeszcze służyć innym”.

   

Źródło: www.DomLiteratury.wroc.pl/articles/article/68/wieszak_z_ciepla_odzieza_w_przejsciu_garncarskim_2

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->