Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Jesus Tools of Pax et Bonum i ich wyjątkowy utwór „Ecce Homo”
Autorstwo / redakcja: Anna Olbryt, wideo: Cinema Albert Productions, admin-OlgiK   
wtorek, 26 czerwca 2018 09:08

Ze wzruszeniem publikujemy utwór „Ecce Homo” zespołu Jesus Tools of Pax et Bonum (JToPeB), który powstał w oparciu o prawdziwe historie dwóch podopiecznych (Walusia i Wieśka), a warstwę wizualną tworzą sceny z filmów Cinema Albert Productions).  Całość powstała w maju–czerwcu roku 2018, w którym Wrocławskie Koło Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta obchodzi 35-lecie działalności.

Jak napisał na profilu Zespołu jego lider Jakub Łęcki:  „Obraz jest niesamowity nie tylko ze względu na zawartą w nim treść, ale również dlatego, że występują w nim bohaterowie naszego utworu, czyli Wiesiek i Waluś, oraz ich przyjaciele, ukazując swoją codzienność”.

Dzięki otrzymywanemu wsparciu od ogromnej liczby osób — do grona których z pewnością należą Szanowni Czytelnicy naszej strony — mogliśmy przez cały czas troszczyć się o najbiedniejszych, przywracając im godność i poczucie wartości.  Wyrażamy za to ogromną wdzięczność, a jednocześnie zachęcamy:  CZYŃMY RAZEM DOBRO PRZEZ NASTĘPNE LATA!

 
 

Strona zespołu Jesus Tools of Pax et Bonum: www.facebook.com/JToPeB

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->