Wizyta gości z Rotary Club Eschwege w Schronisku przy Strzegomskiej
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 06 lipca 2009 18:08

Wizyta gości z Rotary Club Eschwege w schronisku przy StrzegomskiejDnia 5 czerwca 2009 roku z radością powitaliśmy po raz kolejny w Schronisku dla Kobiet i Matek z Dziećmi gości z Rotary Club z Eschwege (Niemcy). Na tę okazję mieszkanki i opiekunki przygotowały mały poczęstunek w schroniskowym przedszkolu.

Dnia 5 czerwca 2009 roku z radością powitaliśmy po raz kolejny w Schronisku dla Kobiet i Matek z Dziećmi gości z Rotary Club z Eschwege (Niemcy). Na tę okazję mieszkanki i opiekunki przygotowały mały poczęstunek w schroniskowym przedszkolu.

Goście obejrzeli Schronisko, bardzo interesowali się bieżącymi sprawami mieszkanek, interesowali się także losami byłych znanych im mieszkanek, spotkali się i rozmawiali z matkami i dziećmi. Przedstawiciele Clubu Rotary przywieźli nam ofiarę pieniężną,  kilka worków używanej odzieży, pościel i słodycze dla dzieci. Takie wsparcie i współpraca są dla nas bardzo cenne.

Pomocy finansową Clubu Rotary z  Eschwege przeznaczymy, zgodnie z życzeniem, na poprawę wyżywienia podopiecznych. Nasi goście otrzymali w prezencie obrazy malowane przez Mieszkanki Schroniska i pisemne podziękowania za dary.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. W czasie wizyty niemieccy goście robili dużo zdjęć, które przysłali nam wraz z podziękowaniami za miłe przyjęcie.

Dziękujemy za sympatyczne spotkanie — w oczekiwaniu na kolejne. Do zobaczenia!

Gosia, Łucja, Agnieszka, Jola, Paulina, Sylwia, Gosia, Gosia, Kasia wraz z mieszkankami i dziećmi
:-))))))))))))))

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->