Zapowiedź grudniowej Kwesty „Zielony Mikołaj” (2009)
Autorstwo / redakcja: Schronisko dla Kobiet i Matek z Dziećmi   
czwartek, 09 lipca 2009 11:48

(Poniższa informacja dotyczy wydarzenia już minionego.)

Kwesta Również w tym roku zapraszamy młodzież uczącą się (z opiekunem), pełnoletnią i studiującą do wsparcia kolejnej Kwesty "Zielony Mikołaj", z której dochód przeznaczony jest dla dzieci ze schroniska przy ul. Strzegomskiej, na zorganizowanie dnia Świętego Mikołaja, Świąt Bożego Narodzenia oraz poprawę wyżywienia w ciągu roku. Kwesta odbędzie się w dniach od 1–5 grudnia 2009 r. w większych marketach wrocławskich i na Bielanach.

(Poniższa informacja dotyczy wydarzenia już minionego.)

Również w tym roku zapraszamy młodzież uczącą się (z opiekunem), pełnoletnią i studiującą do wsparcia kolejnej Kwesty "Zielony Mikołaj", z której dochód przeznaczony jest dla dzieci ze schroniska przy ul. Strzegomskiej, na zorganizowanie dnia Świętego Mikołaja, Świąt Bożego Narodzenia oraz poprawę wyżywienia w ciągu roku. Kwesta odbędzie się w dniach od 1–5 grudnia 2009 r. w większych marketach wrocławskich i na Bielanach.

Doświadczamy co roku Waszej bezinteresownej miłości, często ogromnego zaangażowania i poświęcenia. Nadal na to liczymy i z góry dziękujemy za Wasz udział w grudniowej kweście! Odwiedźcie nas w schronisku. Mamy Was w swojej pamięci, pozdrawiamy!

Pracownicy i mieszkanki z dziećmi

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->