Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Referencje i wyróżnienia
Medal św. Jadwigi Śląskiej dla Koła Wrocławskiego TPBA!
niedziela, 15 października 2017 11:24

Podczas Mszy świętej wieńczącej pieszą pielgrzymkę do Trzebnicy w sobotę 14 października 2017 abp Józef Kupny, metropolita wrocławski, wręczył Medale św. Jadwigi Śląskiej, ustanowione w zakończonym właśnie Roku Jadwiżańskim (2016/2017) w celu honorowania zasług osób i instytucji „w dziele budowania królestwa Bożego w archidiecezji wrocławskiej”. W imieniu Koła Wrocławskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Medal św. Jadwigi odebrał prezes dr Aleksander Pindral

Więcej…
 
Podziękowania i uznanie z konsulatu USA dla Koła Wrocławskiego TPBA (16.09.2013)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
poniedziałek, 23 września 2013 15:08

W piśmie z 16 września 2013 konsul Peter Davidian z Konsulatu Generalnego USA w Krakowie przesyła na ręce prezesa Koła Wrocławskiego TPBA dr. Aleksandra Pindrala podziękowanie i wyrazy uznania dla naszej działalności, w szczególności za możliwości niesienia pomocy obywatelom amerykańskim, którzy znajdują się w takiej potrzebie na terenie Wrocławia i okolic.

Więcej…
 
Centrum Integracji Społecznej we Wrocławiu przyznało naszemu Kołu wyróżnienie za "szczególną wrażliwość"
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
środa, 31 lipca 2013 10:26

W dniu 22 lipca 2013 wrocławskie Centrum Integracji Społecznej przyznało naszemu Kołu Wrocławskiemu TPBA wyróżnienie za — jak napisano w okolicznościowym dyplomie — "szczególną wrażliwość społeczną oraz wyjątkowe zaangażowanie w działania na rzecz aktywizacji zawodowej niepełnosprawnych uczestników projektu «Praca bez barier»".

 
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przyznało wyróżnienie Kołu Wrocławskiemu TPBA za 2012
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
sobota, 22 czerwca 2013 14:26

Z przyjemnością informujemy, iż 6 czerwca 2013 Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej RP przyznało Kołu Wrocławskiemu TPBA wyróżnienie za — jak to określono — "dobrą praktykę form pomocy" w roku 2012, w szczególności za "inicjatywność, pomysłowość oraz dobrą współpracę pomiędzy instytucjami pomocy społecznej, publicznymi służbami zatrudnienia i lokalnymi przedsiębiorcami w przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu oraz w rozwiązywaniu problemów społecznych".

 
Fundacja Dbam o Zdrowie poleca współpracę z Kołem Wrocławskim TPBA

Fundacja Dbam o Zdrowie z siedzibą w Warszawie poleca współpracę z Kołem Wrocławskim Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta, o czym zaświadcza list polecający wystosowany do nas w dniu 15.10.2012. Można w nim przeczytać m. in.: "Powierzenie realizacji Projektu wyspecjalizowanej i doświadczonej Organizacji lokalnej takiej jak Towarzystwo daje pewność prawidłowego zdefiniowania i celowego wsparcia osób najbardziej potrzebujących, mającego realny wpływ na poprawę stanu zdrowia i przeciwdziałania ich wykluczeniu społecznemu".

 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->