Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Zbliża się czas odwiedzin na cmentarzach — spotkamy tam wolontariuszy kwestujących na rzecz podopiecznych św. Brata Alberta (2015)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
czwartek, 08 października 2015 13:11

W dniach 31 października – 1 listopada 2015 (sobota–niedziela) w godz. 10:00–16:00 odbywać się będzie Kwesta Listopadowa. Będziemy zbierać pieniądze na rzecz podopiecznych ze Schronisk i Noclegowni Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Kwestujemy na cmentarzach: Osobowickim i Grabiszyńskim. Kwestujący będą stali przy bramach cmentarzy z identyfikatorem, puszką na pieniądze i pozwoleniem na kwestę (jedna zmiana trwa 2 godziny).

[ Osoby zainteresowane tym, aby zostać WOLONTARIUSZEM NA KWEŚCIE LISTOPADOWEJ,
prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 71 367 12 37. ]

Celem kwesty jest zbiórka pieniędzy, które w okresie zimy pomogą zabezpieczyć schronienie i wyżywienie osobom bezdomnym przyjmowanym do placówek Wrocławskiego Koła TPBA. Trzy ośrodki znajdują się na terenie Wrocławia, jeden (Szczodre) w gminie Długołęka.

Chociaż w naszych placówkach mamy 420 miejsc, w okresie jesienno-zimowym udzielamy schronienia około 700 osobom. Nie dopuszczamy do sytuacji odmowy przyjęcia z braku miejsc. Mamy świadomość, że taka osoba pozostając na ulicy może umrzeć z wychłodzenia. Nie przechodźmy obojętnie wobec ludzi, których losem tak niewielu się przejmuje!

Mieszkańcy i Zarząd Wrocławskiego Koła TPBA z góry serdecznie dziękują za Twoje zaangażowanie.

 

 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->